Schedule

GSCA

Schedule: Under 12

Sl. No. Date Group Team Ground Timing
1 13th May Saturday 2017 A GSCA vs VENKY CRICKET ACADEMY B 8:00AM to 11:15AM
2 13th May Saturday 2017 C CRICKET UNLIMITED vs KIOC (B) B 11:30AM to 2:40PM
3 14th May Sunday 2017 B JUST CRICKET vs KYCA-SUN CITY B 8:00AM to 10:50AM
4 14th May Sunday 2017 B KYCA-SUN CITY vs KIOC (A) B 11:00AM to 1:50PM
5 15th May Monday 2017 D GNS vs FAPS B 8:00AM to 10:50AM
6 15th May Monday 2017 A GSCA vs MCCC B 11:00AM to 1:50PM
7 16th May Tuesday 2017 A VENKY CRICKET ACADEMY vs MCCC B 8:00AM to 10:50AM
8 16th May Tuesday 2017 D FAPS vs GIS B 11:00AM to 1:50PM
9 17th May Wednesday 2017 C KIOC (B) vs PARAMOUNT B 8:00AM to 10:50AM
10 17th May Wednesday 2017 B KIOC (A) vs JUST CRICKET B 11:00AM to 1:50PM
11 18th May Thursday 2017 D GIS vs GNS B 8:00AM to 10:50AM
12 18th May Thursday 2017 C PARAMOUNT vs CRICKET UNLIMITED B 11:00AM to 1:50PM
20th May Satursday 2017 SEMIS-1 Group A vs Group D Winner
SEMIS-2 Group B vs Group C Winner
21st May Sunday 2017 SEMIS-1( Winner) vs SEMIS-2 (Winner) FINALS

Schedule: Under 14

Sl. No. Date Group Team Ground Timing
1 13th May Saturday 2017 A FAPS vs ST.JOSEPHS BOYS HIGH SCHOOL C 8:00AM to 12:00PM
2 13th May Saturday 2017 C GSCA vs UNIVERSAL CRICKET ACADEMY C 12:30PM to 4:30PM
3 14th May Sunday 2017 A ST.JOSEPHS BOYS HIGH SCHOOL vs KIOC 'B' C 8:00AM to 12:00PM
4 14th May Sunday 2017 A KIOC 'B' vs FAPS C 12:30PM to 4:30PM
5 14th May Sunday 2017 B GIS vs JUST CRICKET B 2:00PM to 6:00PM
6 15th May Monday 2017 A MCCC 'A' vs KIOC 'B' C 8:00AM to 12:00PM
7 15th May Monday 2017 B JUST CRICKET vs MCCC'B' C 12:30PM to 4:30PM
8 15th May Monday 2017 C GNS vs UNIVERSAL CRICKET ACADEMY B 2:00PM to 6:00PM
9 16th May Tuesday 2017 A ST.JOSEPHS BOYS HIGH SCHOOL vs MCCC 'A' C 8:00AM to 12:00PM
10 16th May Tuesday 2017 B MCCC 'B' vs CRICKET GYMKHANA C 12:30PM to 4:30PM
11 16th May Tuesday 2017 C UNIVERSAL CRICKET ACADEMYvs KYCA B 2:00PM to 6:00PM
12 17th May Wednesday 2017 B CRICKET GYMKHNA vs GIS C 8:00AM to 12:00PM
13 17th May Wednesday 2017 C KYCA-SUN CITY vs GNS C 12:30PM to 4:30PM
14 17th May Wednesday 2017 D KIOC 'A' vs JAWAHAR SPORTS CLUB B 2:00PM to 6:00PM
15 18th May Thursday 2017 A FAPS vs MCCC 'A' C 8:00AM to 12:00PM
16 18th May Thursday 2017 B JUST CRICKET vs CRICKET GYMKHANA C 12:30PM to 4:30PM
17 18th May Thursday 2017 B GIS vs MCCC 'B' B 2:00PM to 6:00PM
18 19th May Friday 2017 C JAWAHAR SPORTS CLUB vs CRICKET UNLIMITED C 8:00AM to 12:00PM
19 19th May Friday 2017 B GNS vs KYCA-SUN CITY C 12:30PM to 4:30PM
20 19th May Friday 2017 D CRICKET UNLIMITED vs KIOC 'A' B 2:00PM to 6:00PM
21 19th May Friday 2017 C GSCA vs GNS A 8:00AM to 12:00PM
20th May Satursday 2017 SEMIS-1 Group A vs Group D Winner
SEMIS-2 Group B vs Group C Winner
21st May Sunday 2017 SEMIS-1( Winner) vs SEMIS-2 (Winner) FINALS

Schedule: Under 16

Sl. No. Date Group Team Ground Timing
1 13th May Saturday 2017 D PANTHERS CRICKET ACADEMY vs KIOC 'A' A 8:00AM to 12:00PM
2 13th May Saturday 2017 A FAPS vs KIOC 'B' A 12:30PM to 4:30PM
3 14th May Sunday 2017 B GNS vs CRICKET GYMKHANA A 8:00AM to 12:00PM
4 14th May Sunday 2017 A UNIVERSAL CRICKET ACADEMY vs FAPS A 12:30PM to 4:30PM
5 15th May Monday 2017 D KIOC 'A' vs KYCA-SUN CITY A 8:00AM to 12:00PM
6 15th May Monday 2017 A KIOC 'B' vs UNIVERSAL CRICKET ACADEMY A 12:30PM to 4:30PM
7 16th May Tuesday 2017 D PANTHERS CRICKET ACADEMY vs KYCA-SUN CITY A 8:00AM to 12:00PM
8 16th May Tuesday 2017 C SCA vs TIME FOR CRICKET A 12:30PM to 4:30PM
9 17th May Wednesday 2017 B VENKY CRICKET ACADEMY vs CRICKET GYMKHANA A 8:00AM to 12:00PM
10 17th May Wednesday 2017 B GNS vs VENKY CRICKET ACADEMY A 12:30PM to 4:30PM
11 18th May Thursday 2017 C ST.JOSEPH'S BOYS HIGH SCHOOL vs TIME FOR CRICKET A 8:00AM to 12:00PM
12 18th May Thursday 2017 C ST. JOSEPH'S BOYS HIGH SCHOOL vs SCA A 12:30PM to 4:30PM
20th May Satursday 2017 SEMIS-1 Group A vs Group D Winner
SEMIS-2 Group B vs Group C Winner
21st May Sunday 2017 SEMIS-1( Winner) vs SEMIS-2 (Winner) FINALS